Zapraszamy na wycieczkę po Szwajcarii Czarnkowskiej

Fundacja „POLEM, LASEM…” zaprasza na bezpłatną wycieczkę po morenie czarnkowskiej, która odbędzie się 27 września 2018 r. (czwartek). Wyruszamy z Trzcianki o godzinie 8.00 (powrót planowany jest ok. godz. 14.00). Zapisy trwają.

Aby poczuć się jak w górach nie trzeba wcale odwiedzać odległych zakątków Polski. Namiastkę górskich krajobrazów odnajdziemy w okolicach Czarnkowa. Ciągnący się kilkukilometrowy, porośnięty lasami pas stromych wzgórz morenowych, nie bez przyczyny, nazywany jest „Szwajcarią Czarnkowską”. Jeśli chcesz poznać ten malowniczy obszar weź udział w wycieczce organizowanej przez Fundację „POLEM, LASEM…”.

W programie: przejazd autokarem w obie strony, leśny spacer po morenie czarnkowskiej, zwiedzanie zamku w Goraju, liczne atrakcje, konkursy dla dzieci i młodzieży… Osoby niepełnoletnie mogą wziąć udział w wycieczce pod opieką osoby dorosłej! Na wycieczkę prowadzone są zapisy (e-mail: kontakt@polemlasem.org.pl lub tel.: 532 705 233). Niestety liczba miejsc jest ograniczona, więc decyduje kolejność zgłoszeń! Serdecznie zapraszamy.

DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW GMINY TRZCIANKA

 

 

 

Bookmark the permalink.

Comments are closed.